Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google

Hakkımızda

  Şanslıyız ki Bolu  Türkiye'nin önde gelen doğa harikası güzel bir şehir.
Şehrin gürültü ve stresinden bunalıp kendini doğanın koynuna atıp kurtulmak isteyenler için birçok alternatif var.
  Eğer bu tercihinizi hem ruhunuzu ferahlatacak hem  de  damak zevkinize hitap edecek bir yerden yana kullanmak isterseniz ABANT GÖKDERE ALABALIK TESİSLERİ tam hayalinizdeki beklentilerinizle örtüşecek size göre bir yer diyebiliriz.

   Şehir merkezinden  yola çıktığınızda abant yolu üzerinden yaklaşık 4 km lik bir araç yolculuğundan sonra Anadolu'nun en güzel doğal mekanlarını dahi geride bırakacak bir manzaranın tam ortasında buluyorsunuz kendinizi.ABANT GÖKDERE ALABALIK TESİSLERİ'ne  yaklaşırken sizi ilk doğa harikası yeşilin her tonunu barındıran o eşsiz manzara karşılıyor. Daha da yakalaştığınızda ağaçlar dört bir yanınızı sarıyor ve selamlıyor.

     Tesis personeli misafirlerini memnun edebilmek için samimiyet içerisinde tüm hünerlerini sergiliyorlar.Bahçede kurulu tamamen ahşaptan yapılmış insanın içini sımsıcacık ısıtan masalar.Özellikle yemeğin ardından şöminenin harlayan ateşinin karşısında yudumlanan çayların keyfi bir başka. Hemen ardından doğanın huzur veren melodisi, kalabalık şehir gürültüsünden
uzaklaşıp huzuru ve doğallığı iliklerine kadar yaşamak isteyenler için adeta enstruman olup ruhlarını okşuyor ve alıpgötürüyor bir taraflara. Huzur buranın ruhunda saklı. Huzur; belki küçük havuzda atlayan balığın yüzgecinde,belki tesis içinde özgürce dolaşan ördeklerin kalp atışlarında belki de rüzgarın etkisiyle hoş birer nağme tutturan ağaçların yapraklarında.

   Her mevsim farklı güzelliklere sahip olan ve yılın her günü hizmet veren ABANT GÖKDERE ALABALIK TESİSLERİ
sunduğu hizmetlerin ünü Bolu sınırlarını aşarak sadece Bolu halkının değil diğer çevre illerden gelen müşterilerin sık sık ziyaret ettiği bir mekan haline gelmesini sağlamış.ABANT GÖKDERE ALABALIK TESİSLERİ alkolsüz menüleri ile Açık ve kapalı alanları bulunan bir tesisdir.
ABANT GÖKDERE ALABALIK TESİSLERİ doğayla baş başa bir ziyafet vaadediyor...Hertürlü organizasyon,eylençe,spor gibi daha bircok aktıvıteyı burda gerceklestırebılırsınız restoranımız 150 kişi alabilecek kapasitede şöminesi bulunan cok güzlel ve özenle inşa edilmiştir doğaya uygun olabilmesi için genelde ahşap kulanılmıştır 4 küçük 2 büyük olmazk üzere alabalık havuzlarımız mevcutur.Bahcemiz geniş olmaktadır ve her taraıfı yem yeşil çimlerle kaplıdır orjinaliyi bozulmamıs 25-30 yaşında ağaclar bulunmakatadır ve masalarımız gölge yapmaktadır.Ekmek fırınımız bulunmaktadır ve onda odun ateşiyle pişmiş KÖY EKMEYİ yapmaktayız masanıza sıcak sıcak geln meşhur bolu patatesli köy ekmeyimiz siz misafirlerimize tatmanızı tavsiye ederiz....


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal